| Məhsul növü | Birləşmə |
| Növ | aktiv |
| Girişlər | 2 |
| Giriş bağlayıcıları | 6.3 mm jack |
| Giriş empedansı | 1 M Ohm(s) |
| Tənzimlənən giriş | Bəli |
| Çıxışlar | 1 |
| Çıxış bağlayıcıları | 6.3 mm jack |
| Tənzimlənən çıxış | yox |
| Çıxış empedansı | 10 k Ohm(s) |
| Göstəricilər | Power |
| Nəzarətlər | giriş səviyyəsi |
| Qidalanma | 9 V block, 9 V DC power supply |
| Genişlik | 125 mm |
| Dərinlik | 80 mm |
| Hündürlük | 45 mm |
| Şkaf materialı | təbəqə polad |
| Şkaf səthi | Toz boyalı |
| Çəki | 0,48 kg |