| Məhsul növü | DI qutuları |
| Növ | passiv |
| Kanallar | 8 |
| Girişlər | 8 / 16 |
| Giriş bağlayıcıları | 6.3 mm jack |
| Maks. giriş səviyyəsi | + 54 dBu |
| Giriş empedansı | (@ 60 Hz) 1 M Ohm(s) |
| Giriş paneli | 0 / -30 dB |
| Çıxışların sayı | 4 (+ 4 Parallel Thru out) |
| THRU çıxışları/kanal | 2 |
| Çıxış bağlayıcıları | 6.3 mm jack, XLR |
| Maks. çıxış səviyyəsi | +4 dBu |
| Çıxış empedansı | 600 Ohm(s) |
| Frequency response | 10 - 40000 |
| Transformator balanslaşdırılmışdır | Bəli |
| Nisbət | 10 : 1 |
| Nəzarətlər | ground lift, merge, PAD -10dB, PAD -20dB |
| Şkaf materialı | təbəqə polad |
| Şkaf səthi | Toz boyalı |
| Genişlik | 480 mm |
| Dərinlik | 200 mm |
| Hündürlük | 45 mm |
| Çəki | 2,39 kg |