| Məhsul növü | DI qutusu |
| Növ | passiv |
| Kanallar | 1 |
| Transformator təcrid olunub | bəli |
| Girişlərin sayı | 2 |
| Giriş növü | balanssız |
| Giriş bağlayıcıları | 6.3 mm jack |
| Çıxışların sayı | 1 |
| Çıxış növü | balanslaşdırılmış |
| Çıxış bağlayıcıları | XLR |
| Kanal başına THRU çıxışları | 1 |
| Giriş zəifləməsi (Pad) | 0 / 30 dB |
| Torpaq qaldırıcı açarı | Bəli |
| Əlavə Xüsusiyyətlər | mono birləşmə |
| Mənzil | Alüminium davamlı tökmə |
| Ölçülər (G x Y x D) | 140 x 50 x 68 mm |
| Çəki | 0,43 kg |
| Ətraf mühitin temperaturu (işdə) | - 20 - 70 °C |
| Nisbi Rütubət | < 80% (non-condensing) |
| Aksesuarlar (daxildir) | Yazı etiketi (tur etiketi),
rezin ayaqlar |
| Maks. giriş səviyyəsi (< 1% THD, 20 Hz) | +24 dBu |
| Maks. giriş səviyyəsi (< 1% THD, 1 kHz) | +32 dBu |
| Frequency response (±0,2dB, nisbi 1kHz) | 10 Hz - 60 kHz |
| 0 dB Pad, THRU) | 47 kOhm |
| THD (30 Hz, +4 dBu, vahid, çəkisiz) | < 0,02 % |
| THD (1 kHz, +4 dBu, vahid, çəkisiz) | < 0,0007 % |
| 1, +4 dBu) | < 0,002 % |
| Transformator nisbəti | 10 : 1 |