| Məhsul növü | DI qutuları |
| Növ | passiv |
| Kanallar | 1 |
| Girişlər | 1 |
| Giriş bağlayıcıları | 6.3 mm jack |
| Maks. giriş səviyyəsi | + 54 dBu |
| Giriş empedansı | (@ 60 Hz) 60k Ohm(s) |
| Giriş paneli | 0 / -30 dB |
| Çıxışların sayı | 1 |
| THRU çıxışları/kanal | 1 |
| Çıxış bağlayıcıları | 6.3 mm jack, XLR |
| Maks. çıxış səviyyəsi | + 4 dBu |
| Çıxış empedansı | 600 Ohm(s) |
| Frequency response | 20 - 20000 |
| Transformator balanslaşdırılmışdır | Bəli |
| Nisbət | 10 : 1 |
| Nəzarətlər | zəiflədici, yer lifti |
| Şkaf materialı | təbəqə polad |
| Şkaf səthi | Toz boyalı |
| Genişlik | 110 mm |
| Dərinlik | 73 mm |
| Hündürlük | 42 mm |
| Çəki | 0,34 kg |