| Məhsul növü | Simsiz Mikrofon Sistemləri |
| Növ | Əl cihazları |
| Transmissiya tezlik diapazonu | 655 - 679 MHz |
| Çəki | 2,511 kg |
| Modulyasiya növü | FM |
| Kanallar | 96 (8 groups of 12 channels) |
| Qruplar | 8 |
| Antena girişləri | 2 |
| Anten bağlayıcısı | BNC |
| Frequency response | 30 - 16000 |
| Səs-küyün azaldılması | Sıxmaq |
| Ümumi Harmonik Təhrif (THD) | < 0.3 % |
| Siqnal-küy nisbəti | > 100 dB |
| Audio çıxış, balanslaşdırılmış | balanced XLR - 12 dBV / 6.3 mm TRS - 18 dBV |
| Audio çıxış, balanssız | 6.3 mm jack |
| Maks. çıxış səviyyəsi | +10 dBu |
| Nəzarətlər | rəqəmsal kodlayıcı,
Power Yandır/Söndürür,
həcm |
| Göstəricilər | OLED Ekran |
| Qidalanma | 12 - 18 V DC |
| İş gərginliyi | 12 V DC, 500 mA |
| Genişlik | 212 mm |
| Hündürlük | 44 mm |
| Dərinlik | 159 mm |
| Aksesuarlar (daxildir) | 2 x antenna ,
Audio cable ,
power adapter |
| Digər xüsusiyyətlər | IR tezliyi sinxronizasiyası,
kanal axtarış funksiyası,
Pilot tonu |
| Mikrofon növü | kondensator |
| Direktivlik | Kardioid |
| Nominal HF çıxışı power | Variable (2mW, 10mW, 30mW) |
| Əməliyyat vaxtı | >10 h (with alkaline batteries) |
| Uzunluq | 255 mm |
| Diametri | 49 mm |