| Məhsul növü | Simsiz Mikrofon Sistemləri |
| Növ | Əl cihazları |
| Transmissiya tezlik diapazonu | 655 - 679 MHz |
| Çəki | 5,435 kg |
| Kanallar | 160 |
| Qruplar | 10 |
| Mikrofon növü | kondensator |
| Direktivlik | Kardioid |
| Frequency response | 60 - 16.000 |
| Siqnal-küy nisbəti | 95 dB |
| Nominal HF çıxışı power | Variable (2mW, 10mW, 30mW) |
| Nəzarətlər | Power |
| Göstəricilər | çoxfunksiyalı LC displey |
| Qidalanma | 2 x AA battery |
| Əməliyyat vaxtı | >10 h (with alkaline batteries) |
| Uzunluq | 255 mm |
| Diametri | 49 mm |
| Digər xüsusiyyətlər | IR tezliyi sinxronizasiyası,
daxil olmaqla batareyalar |
| Modulyasiya növü | FM |
| Antena girişləri | 2 |
| Anten bağlayıcısı | BNC |
| Səs-küyün azaldılması | Sıxmaq |
| Audio çıxış, balanslaşdırılmış | 2 x XLR |
| Audio mix çıxışı, balanslaşdırılmış | XLR |
| Audio mix çıxışı, balanssız | 6.3 mm jack |
| Maks. çıxış səviyyəsi | symmetrical -8 dBu |
| Qulaqlıq çıxışı | 1 |
| Qulaqlıq çıxışları | 6.3 mm TRS |
| Genişlik | 483 mm |
| Hündürlük | 45 mm |
| Dərinlik | 190 mm |
| Aksesuarlar (daxildir) | 2 x antenna ,
Batteries ,
Power supply |