| Məhsul növü | Simsiz Mikrofon Sistemləri |
| Növ | Əl cihazları |
| Transmissiya tezlik diapazonu | 655 - 679 MHz |
| Çəki | 2,62 kg |
| Modulyasiya növü | FM |
| Kanallar | 96 (8 groups of 12 channels) |
| Qruplar | 8 |
| Antena girişləri | 2 |
| Anten bağlayıcısı | BNC |
| Frequency response | 30 - 16000 |
| Səs-küyün azaldılması | Sıxmaq |
| Ümumi Harmonik Təhrif (THD) | < 0.3 % |
| Siqnal-küy nisbəti | > 100 dB |
| Audio çıxış, balanslaşdırılmış | balanced XLR - 12 dBV / 6.3 mm TRS - 18 dBV |
| Audio çıxış, balanssız | 6.3 mm jack |
| Maks. çıxış səviyyəsi | +10 dBu |
| Nəzarətlər | rəqəmsal kodlayıcı,
Power Yandır/Söndürür,
həcm |
| Göstəricilər | OLED Ekran |
| Qidalanma | 12 - 18 V DC |
| İş gərginliyi | 12 V DC, 500 mA |
| Genişlik | 212 mm |
| Hündürlük | 44 mm |
| Dərinlik | 159 mm |
| Aksesuarlar (daxildir) | 2 x antenna ,
Audio cable ,
power adapter |
| Digər xüsusiyyətlər | IR tezliyi sinxronizasiyası,
kanal axtarış funksiyası,
Pilot tonu |
| Direktivlik | Kardioid |
| Kapsul növü | Dinamik |
| Simsiz tezliklər | 655 - 679 MHz |
| Frequency response (-10 dB, orta hesabla) | 60 - 16,000 Hz |
| Kanal qruplarının sayı | 8 |
| Antenalar | 1 (fixed) |
| IR vasitəsilə tezlik sinxronizasiyası | Bəli |
| Min. Siqnal-küy nisbəti (SNR) | 95 dB |
| Batareyalar | 2 x 1.5 V AA/LR6 @ max.10 h |
| Uzunluq | 257 mm |
| Diametri | 51 mm |