| Məhsul növü | Simsiz Mikrofon Sistemləri |
| Növ | Əl cihazları |
| Transmissiya tezlik diapazonu | 655 - 679 MHz |
| Çəki | 5,43 kg |
| Modulyasiya növü | FM |
| Kanallar | 2 x 96 (8 groups of 12 channels) |
| Qruplar | 8 |
| Antena girişləri | 2 |
| Anten bağlayıcısı | BNC |
| Frequency response | 30 - 16000 |
| Səs-küyün azaldılması | Sıxmaq |
| Siqnal-küy nisbəti | > 105 dB |
| Audio çıxış, balanslaşdırılmış | 2 x XLR |
| Audio mix çıxışı, balanslaşdırılmış | XLR |
| Audio mix çıxışı, balanssız | 6.3 mm jack |
| Maks. çıxış səviyyəsi | symmetrical -8 dBu |
| Qulaqlıq çıxışı | 1 |
| Qulaqlıq çıxışları | 6.3 mm TRS |
| Nəzarətlər | həcmli qulaqlıqlar |
| Göstəricilər | 2 x audio level ,
2 x HF level A/B ,
2 x multifunction LC display |
| Qidalanma | 1,000 mA ,
13.5 V DC |
| Genişlik | 483 mm |
| Hündürlük | 45 mm |
| Dərinlik | 190 mm |
| Aksesuarlar (daxildir) | 2 x antenna ,
Batteries ,
Power supply |
| Digər xüsusiyyətlər | IR tezliyi sinxronizasiyası,
kanal axtarış funksiyası |
| Direktivlik | Kardioid |
| Kapsul növü | Dinamik |
| Simsiz tezliklər | 655 - 679 MHz |
| Frequency response (-10 dB, orta hesabla) | 60 - 16,000 Hz |
| Kanal qruplarının sayı | 8 |
| Antenalar | 1 (fixed) |
| IR vasitəsilə tezlik sinxronizasiyası | Bəli |
| Min. Siqnal-küy nisbəti (SNR) | 95 dB |
| Batareyalar | 2 x 1.5 V AA/LR6 @ max.10 h |
| Uzunluq | 257 mm |
| Diametri | 51 mm |