| Məhsul növü | Mikserin əvvəlcədən gücləndiricisinin quraşdırılması |
| Təcili giriş | 1 balanced line input |
| Mikrofon/xətt girişləri | 2 |
| Musiqi mənbələri | 2 unbalanced stereo line inputs,
Bluetooth 4.0 |
| Xətt Çıxış Bağlayıcıları | 1 (Stereo/Mono switchable) |
| Soyutma | Convection |
| Prioritet səviyyələri | 4 |
| Nominal giriş həssaslığı | -3 dBu (Sine 1 kHz, Gain max) |
| Nominal giriş kəsimi | 20 dBu (Sine 1kHz) |
| Bağlayıcı | 5-pin Terminal Block, pitch 5.08mm |
| Nominal giriş həssaslığı Mic | -26 dBu (Sine 1 kHz, Gain max) |
| Nominal giriş həssaslığı xətti | -2 dBu (Sine 1 kHz, Gain max) |
| Nominal giriş kəsmə mikrofonu | -5 dBu (Sine 1kHz) |
| Nominal giriş kəsmə xətti | +19dBu (Sine 1kHz) |
| Phantom power | + 24V, 10mA switchable |
| Prioritet Əlaqənin bağlanması | +5VDC normally open for dry contact |
| Bağlayıcı Mikrofon/Line1 | 1 XLR/6.3mm Jack combo connector,
5-pin Terminal Block, pitch 5.08mm |
| Bağlayıcı Mikrofon/Xətt 2 | 1 dual RCA Mono Summed,
3-pin Terminal Block, pitch 5.08mm |
| Nominal giriş kəsmə CD/AUX | 8 dBV (Sine 1kHz) |
| Bağlayıcı CD/AUX | 2 x dual RCA Mono Summed |
| Çıxışlar | Mono dəyişdirilə bilən,
Stereo Xətt Səviyyəsi |
| Maks. çıxış səviyyəsi | 16 dBu |
| Tona nəzarət Bas | +/-10 dB (100 Hz) |
| Tona nəzarət Treble | +/-10 dB (10 kHz) |
| Növ | SMPS |
| İş gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| Power istehlak (maks.) | 6 W |
| Boş power istehlakı | 5 W |
| Gözləmə rejimində power istehlakı | < 1 W |
| İşləmə temperaturu (kondensasiya olunmayan) | 0°C - 40°C; < 85% humidity, non condensing |
| Avtomatik gözləmə vaxtı | 20 Min. |
| Ölçülər (G x Y x D) (rezin ayaqlı hündürlük) | 210 x 95 x 266.76 mm |
| Əlavə aksesuarlar | Raf montaj aparatı |
| Çəki | 2,08 kg |