| Məhsul növü | Digər Studiya və Səsyazma Avadanlıqları |
| Versiya | Stereo Giriş / Stereo Çıxış |
| Frequency response | RIAA əyrisi Hz |
| Siqnal-küy nisbəti | 70 dB |
| Ümumi Harmonik Təhrif (THD) | <0.05% |
| Qarşılaşma | -75 dB |
| Maks. giriş səviyyəsi | -23.5 dBV |
| Maksimum Çıxış Səviyyəsi | +10 dBV |
| Giriş empedansı (kOhm) | 47 kOhm |
| Çıxış empedansı | 50 Ohm(s) |
| Göstəricilər | power LED |
| Girişlər | 1 x Phono Stereo |
| Giriş bağlayıcıları | 2 x RCA, Earth terminal |
| Xətt çıxışları | Qulaqlıqlar, Xətt Stereo |
| Xətt çıxış bağlayıcıları | 2 x RCA, 6.3 mm TRS |
| İş gərginliyi | Xarici Power Təchizat |
| Maks. Cari | 0.15 |
| Genişlik | 104 mm |
| Hündürlük | 36 mm |
| Dərinlik | 67 mm |
| Çəki | 0,28 kg |