| Məhsul növü | Qulaqlıq gücləndiricisi: |
| Girişlər | 2 |
| Giriş bağlayıcıları | 6.3 mm TRS, RCA |
| Giriş empedansı | 1 k Ohm(s) |
| Çıxışlar | 2 |
| Çıxış bağlayıcıları | 6.3 mm jack |
| Power çıxışı | 4 x 100 mW |
| Minimum bağlı empedans | 10 Ohm(s) |
| Frequency response | 20 - 20.000 |
| Nəzarətlər | 4 x headphone volume, Mono/stereo switch |
| Göstəricilər | Power |
| Qidalanma | Xarici Power Təchizat |
| İş gərginliyi | 24 V DC |
| Şkaf materialı | Metal |
| Şkaf səthi | boyalı |
| Genişlik | 94 mm |
| Hündürlük | 48 mm |
| Dərinlik | 82 mm |
| Çəki | 0,27 kg |
| Aksesuarlar (daxildir) | Power təchizatı |