| Növ | Aktiv |
| Pik çıxış power | 1000 W |
| RMS çıxış power | 500 W |
| Amp sinfi | Class D |
| Maks. SPL zirvəsi | 124 dB |
| Frequency response | 50 - 20,000 Hz |
| Şüa bucağı | Hor.: 120° / Vert.:20° |
| Qoruma xüsusiyyətləri | Çoxzolaqlı Məhdudlaşdırıcı,
Qısa qapanma,
Həddindən artıq istiləşmə,
Birbaşa cərəyan |
| Rəng | Ağ |
| Bluetooth® versiyası | Bluetooth® 4.2 |
| Xüsusiyyətlər | Audio Streaming (A2DP),
TrueWireless™ Stereo |
| Mikrofon girişlərinin sayı | 1 |
| Mikrofon konnektorunun növü | XLR kombo rozetka |
| Alət girişlərinin sayı | 1 |
| Xətt girişlərinin sayı | 2 |
| Line-In birləşdirici növü | 2 x RCA female (Stereo) |
| Musiqi daxiletmələrinin sayı | 1 |
| Musiqi girişlərinin birləşdirici növləri | 3.5 mm Jack TRS female |
| Dinamik çıxışlarının sayı | 1 |
| Dinamik çıxış əlaqə növü | XLR 3-pole male |
| Mikser | Bəli |
| Mikser kanalları | 4 |
| Audio emal | 3 band EQ (High, Mid, Low),
Presets |
| AD/DA çevirici bit dərinliyi | 24 Bit |
| AD/DA çeviricisinin seçmə dərəcəsi | 48 kHz |
| Min. Siqnal-küy nisbəti (SNR) | 100 dB |
| Ölçü | 6.5 " |
| Kəmiyyət | 3 |
| Maqnit | Ferrit |
| Səs bobini | 1.5 " |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Əməliyyat gərginliyi | 110 V AC - 120 V AC / 50 - 60 Hz,
220 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 600 W |
| Maks. Gözləmə rejimində power istehlakı | 0 W |
| Şəbəkə birləşdiricisi | IEC C14 plug male |
| Dizayn | Bas refleksi |
| Tutacaqların sayı | 1 |
| Şkaf materialı | Ağcaqayın multipleksi |
| Materialın qalınlığı | 15 mm |
| Ön barmaqlıq materialı | Alüminium |