| Növ | Aktiv |
| Pik çıxış power | 2000 W |
| RMS çıxış power | 1000 W |
| Amp sinfi | Class D |
| Maks. SPL zirvəsi | 126 dB |
| Frequency response | 45 - 20,000 Hz |
| Şüa bucağı | Hor.: 120° / Vert.:20° |
| Girişlərin sayı | 4 |
| Giriş bağlayıcı növləri | 3.5 mm Jack TS female |
| Çıxışların sayı | 2 |
| Çıxış birləşdiricilərinin növləri | XLR 3-pole male |
| Rəng | Ağ |
| Bluetooth® versiyası | Bluetooth® 4.2 |
| Xüsusiyyətlər | Audio Streaming (A2DP),
TrueWireless™ Stereo |
| Dəstəklənən audio kodeklər | SBC |
| Mikrofon girişlərinin sayı | 1 |
| Mikrofon konnektorunun növü | XLR kombo rozetka |
| Alət girişlərinin sayı | 1 |
| Daxili birləşdirici növü | 6.3 mm Jack TRS female |
| Xətt girişlərinin sayı | 2 |
| Line-In birləşdirici növü | XLR kombo rozetka |
| Musiqi daxiletmələrinin sayı | 1 |
| Musiqi girişlərinin birləşdirici növləri | 3.5 mm Jack TRS female |
| Dinamik çıxışlarının sayı | 1 |
| Dinamik çıxış əlaqə növü | XLR kombo rozetka |
| Mikser | Bəli |
| Mikser kanalları | 4 |
| Audio emal | 3 band EQ (High, Mid, Low),
Digital effects (DFX),
Presets |
| AD/DA çevirici bit dərinliyi | 24 Bit |
| AD/DA çeviricisinin seçmə dərəcəsi | 48 kHz |
| Min. Siqnal-küy nisbəti (SNR) | 100 dB |
| Ölçü | 8 " |
| Kəmiyyət | 2 |
| Maqnit | Ferrit |
| Səs bobini | 2 " |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 120 V AC / 50 - 60 Hz,
220 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 11 W |
| Maks. Gözləmə rejimində power istehlakı | 0 W |
| Şəbəkə birləşdiricisi | IEC C14 plug male |