| Növ | Aktiv |
| RMS çıxış power | 1500 W |
| Amp sinfi | Class D |
| Maks. SPL zirvəsi | 132 dB |
| Frequency response | 37 - 20,000 Hz |
| Dinamik sistemi | 3.5-way system |
| Şüa bucağı | Hor.: 120° / Vert.:25° |
| Girişlərin sayı | 2 |
| Giriş bağlayıcı növləri | XLR 3-pole female |
| Çıxışların sayı | 2 |
| Çıxış birləşdiricilərinin növləri | XLR 3-pole male |
| Qoruma xüsusiyyətləri | Çoxzolaqlı Məhdudlaşdırıcı,
Qısa qapanma,
Həddindən artıq istiləşmə,
Birbaşa cərəyan |
| Rəng | Ağ |
| Bluetooth® versiyası | Bluetooth® 4.0 |
| Xüsusiyyətlər | TrueWireless™ Stereo,
Nəzarət |
| Dəstəklənən audio kodeklər | SBC,
AAC,
aptX™ |
| Xətt girişlərinin sayı | 2 |
| Line-In birləşdirici növü | XLR 3-pole female |
| Dinamik çıxışlarının sayı | 1 |
| Dinamik çıxış əlaqə növü | XLR 3-pole male |
| Xətt çıxışlarının sayı | 2 |
| Xətt çıxışları birləşdirici növü | XLR 3-pole male |
| AD/DA çevirici bit dərinliyi | 24 Bit |
| AD/DA çeviricisinin seçmə dərəcəsi | 48 kHz |
| Min. Siqnal-küy nisbəti (SNR) | 106 dB |
| Ölçü | 15 " |
| Maqnit | Neodymium |
| Səs bobini | 4 " |
| Kəmiyyət | 12 |
| Sürücü ölçüsü | 0.5 " |
| Çıxış diametri | 127 mm |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 120 V AC / 50 - 60 Hz,
220 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Power təchizatı növü | Kommutasiya rejimi power təchizatı (SMPS) |
| Şəbəkə birləşdiricisi | Daxili elektrik rozetkası power kişi və powerCON®-da |
| Dizayn | Bas refleksi |
| Tutacaqların sayı | 2 |
| Şkaf materialı | alüminium,
Ağcaqayın multipleksi |
| Materialın qalınlığı | 18 mm |
| Ön barmaqlıq materialı | Alüminium |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |