| Növ | Aktiv |
| Pik çıxış power | 1460 W |
| RMS çıxış power | 730 W |
| Amp sinfi | Class D |
| Maks. SPL zirvəsi | 125 dB |
| Frequency response (-10 dB, orta hesabla) | 39 - 20,000 Hz |
| Dinamik sistemi | 3-way system |
| Şüa bucağı | Hor.: 120° / Vert.:30° |
| Girişlərin sayı | 2 |
| Giriş bağlayıcı növləri | XLR kombo rozetka |
| Çıxışların sayı | 3 |
| Çıxış birləşdiricilərinin növləri | XLR 3-pole male |
| Qoruma xüsusiyyətləri | Çoxzolaqlı Məhdudlaşdırıcı,
Qısa qapanma,
Həddindən artıq istiləşmə,
Birbaşa cərəyan |
| Rəng | Ağ |
| Bluetooth® versiyası | Bluetooth® 5.0 |
| Xüsusiyyətlər | Audio Streaming (A2DP),
TrueWireless™ Stereo,
TrueWireless™ Mirroring |
| Dəstəklənən audio kodeklər | SBC,
AAC |
| Qəbuledici (müştəri) | Bəli |
| Dinamik çıxışlarının sayı | 1 |
| Dinamik çıxış əlaqə növü | XLR 3-pole male |
| AD/DA çevirici bit dərinliyi | 24 Bit |
| AD/DA çeviricisinin seçmə dərəcəsi | 48 kHz |
| Ölçü | 8 " |
| Kəmiyyət | 2 |
| Maqnit | Ferrit |
| Səs bobini | 2 " |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Əməliyyat gərginliyi | 110 V AC - 120 V AC / 50 - 60 Hz,
220 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Power təchizatı növü | Kommutasiya rejimi power təchizatı (SMPS) |
| Qiymətləndirilmiş power | 300 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T3.15AL/250 V |
| Dizayn | Bas refleksi |
| Tutacaqların sayı | 1 |
| Şkaf materialı | alüminium,
Ağcaqayın multipleksi |
| Materialın qalınlığı | 15 mm |
| Ön barmaqlıq materialı | Alüminium |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Şassi materialı | Alüminium |
| Genişlik | 103 mm |
| Hündürlük | 1,460 mm |