| Məhsul növü | Batareyalı powered PA dinamik |
| Versiya | Əl ötürücü ilə dəst |
| Aşağı/orta Woofer ölçüləri | 10 " |
| Vufer ölçüləri (mm) | 254 mm |
| Vufer maqniti | Ferrit |
| Woofer markası | Sifarişlə hazırlanır |
| HF sürücü ölçüləri | 1 " |
| HF sürücüsünün ölçüsü (mm) | 25.4 mm |
| HF sürücü maqnit | Ferrit |
| HF sürücü markası | Sifarişlə hazırlanır |
| Gücləndirici | Class D |
| RMS | 80 W |
| Pik power | 320 W |
| Frequency response | 70 - 16000lx @ 1m |
| SPL (1W/1m) | 95 dB |
| Maks. SPL | 115 dB |
| Mühafizə dövrələri | Qısa qapanma |
| Nəzarətlər | Audio-Link Follower Volume,
Audio-Link Set ( Main / Follower),
Bass,
Line Gain,
Main,
Power,
Treble,
Speech / music switch (Mic / Line 1),
Speech / music switch (Mic / Line 2),
Value Down,
Voice priority on / off,
Volume Mic 1,
Volume Mic 2 |
| Göstəricilər | Şarj/batareya vəziyyəti,
Power |
| Dəstəklənən media | Audio CD,
CD-R,
CD-R/W,
SD kart,
USB çubuq |
| Dəstəklənən formatlar | Audio-CD,
MP3-CD,
MP3 file,
WMA-CD,
WMA file |
| Media pleyerinə nəzarət | CD ejektoru,
Rejim (CD / SD / USB),
səssiz,
Növbəti Track,
Qovluq +,
Qovluq -,
Oynat / Pause,
Power / Həcmi,
Proqram,
Təkrar et,
Qarışdırmaq,
Dayan,
viobizdən əvvəl Track |
| Media pleyerinin ekran elementləri | İşıqlı çoxfunksiyalı LC displey |
| Xətt girişləri | 3 |
| Xətt girişi birləşdiriciləri | 2 x RCA,
Audio-link input XLR, female |
| Mikrofon girişləri | 2 |
| Xətt çıxışları | 2 x sat output 100 Hz |
| Xətt çıxış bağlayıcıları | 2 x RCA,
Audio-link output XLR, male |
| Loudspeker çıxışları | Dinamik söndürüldü,
Dinamik Çıxış Açılmamış |
| Dinamik çıxış əlaqələri | 6.3 mm jack |
| Transmissiya tezlik diapazonu | 584 - 607 MHz |
| Qidalanma | transformator |
| İş gərginliyi | 200 V AC - 250 V AC,
24 V DC - 32 V DC (5A) |
| Yenidən doldurulan batareyalar | 2 x 12 V / 4.5 AH |
| Şkaf materialı | alüminium,
plastik |
| Kabinet tikintisi | Bas refleksi |
| Genişlik | 355 mm |
| Hündürlük | 610 mm |
| Dərinlik | 315 mm |
| Çəki | 19 kg |