| Növ | Passiv |
| Power işləmə (Pik) | 80 W |
| Power işləmə (RMS) | 40 W |
| SPL (1 Vt/1 m) | 88 dB |
| Maks. SPL zirvəsi | 104 dB |
| Empedans | 16 Ω |
| Şüa bucağı | Hor.: 110° / Vert.:10° |
| Girişlərin sayı | 1 |
| Giriş bağlayıcı növləri | SmartLink® |
| Çıxışların sayı | 1 |
| Çıxış birləşdiricilərinin növləri | SmartLink® |
| Rəng | Qara |
| Ölçü | 4 " |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Kəmiyyət | 3 |
| Dizayn | Wave Ahead® ilə Softdome tweeter |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Kaplama | Toz boyalı |
| Ön barmaqlıq materialı | Metal |
| Genişlik | 122 mm |
| Hündürlük | 122 mm |
| Dərinlik | 122 mm |
| Çəki | 1.73 kg |
| Təhlükəsizlik bərkidilməsi | M3 thread |