| Növ | Passiv |
| Power işləmə (Pik) | 480 W |
| Power işləmə (RMS) | 120 W |
| SPL (1 Vt/1 m) | 94 dB |
| Maks. SPL pik (sinüs partlaması, tam boşluq/1 m, THD≤10 %) | 116 dB |
| Frequency response | 130 - 19,000 Hz |
| Transformator kranları (100 V) | 60 W, 30 W, 15 W, 7.5 W |
| Transformator kranları (70 V) | 60 W, 30 W, 15 W, 7.5 W |
| Empedans | 8 Ω |
| Krossover tezliyi | 2500 Hz |
| Şüa bucağı | Hor.: 120° / Vert.:30° |
| Girişlərin sayı | 1 |
| Giriş bağlayıcı növləri | Terminal block 4 pin (Euroblock) / 5.08 mm pitch |
| Rəng | Ağ |
| Ölçü | 3 " |
| Kəmiyyət | 9 |
| Maqnit | Ferrit |
| Sürücü ölçüsü | 1 " |
| Dizayn | bağlıdır |
| Şkaf materialı | Alüminium |
| Ön barmaqlıq materialı | Alüminium |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Genişlik | 85 mm |
| Hündürlük | 985 mm |
| Dərinlik | 105 mm |
| Çəki | 8.6 kg |
| Daxil aksesuarlar | Bərkitmə materialı |