| Direktivlik | Kardioid |
| Pik çıxış power | 1600 W |
| RMS çıxış power | 800 W |
| Amp sinfi | Class D |
| Maks. SPL zirvəsi | 126 dB |
| Girişlərin sayı | 2 |
| Giriş bağlayıcı növləri | XLR 3-pole female |
| Çıxışların sayı | 2 |
| Çıxış birləşdiricilərinin növləri | XLR 3-pole male |
| Qoruma xüsusiyyətləri | Məhdudlaşdırıcı,
Həddindən artıq istiləşmə,
Birbaşa cərəyan |
| Rəng | Ağ |
| Bluetooth® versiyası | Bluetooth® 4.0 |
| Xüsusiyyətlər | Audio Streaming (A2DP),
TrueWireless™ Stereo,
TrueWireless™ Mirroring |
| Dəstəklənən audio kodeklər | SBC,
AAC,
aptX™ |
| Xətt girişlərinin sayı | 2 |
| Line-In birləşdirici növü | XLR 3-pole female |
| Dinamik çıxışlarının sayı | 1 |
| Dinamik çıxış əlaqə növü | XLR 3-pole male |
| Xətt çıxışlarının sayı | 2 |
| Xətt çıxışları birləşdirici növü | XLR 3-pole male |
| Mikser | Bəli |
| Audio emal | 3 band EQ (High, Mid, Low),
Presets |
| AD/DA çevirici bit dərinliyi | 24 Bit |
| AD/DA çeviricisinin seçmə dərəcəsi | 48 kHz |
| Min. Siqnal-küy nisbəti (SNR) | 106 dB |
| Ölçü | 15 " |
| Maqnit | Neodymium |
| Səs bobini | 4 " |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Power təchizatı növü | Kommutasiya rejimi power təchizatı (SMPS) |
| Dizayn | Bas refleksi |
| Tutacaqların sayı | 2 |
| Şkaf materialı | Ağcaqayın kontrplak |
| Materialın qalınlığı | 18 mm |
| Ön barmaqlıq materialı | Alüminium |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 80 % |
| Genişlik | 434 mm |
| Hündürlük | 634 mm |
| Dərinlik | 637 mm |