| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Dinamik stendləri |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 820 mm |
| Maks. hündürlük | 1400 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 820 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Avtomatik LockPin® |
| Bağlayıcı | M20 |
| Bağlayıcı 2 | 35 mm |
| Maksimum yük | 40 kg |
| Çəki | 2,778 kg |