| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | İşıqlandırma Stendləri |
| Material | Polad |
| Rəng | Qara |
| Səth | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 1370 mm |
| Maks. hündürlük | 3500 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1370 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | quraşdırma vintini və təhlükəsizlik pinini |
| Hündürlüyün tənzimlənməsi üçün material | Polad |
| Maksimum yük | 20 kg* |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 2 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 4,5 kg |
| Əlavə məlumat * | Mərkəzi yüklə, üfüqi səthdə və yanal qüvvələr olmadan (külək, təsirlər və s.) |