| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Rəng | Qara |
| Material | Polad |
| Səth | Toz boyalı |
| Uyğun boru diametri | 35 mm |
| -ə qədər azaldılıb | Curv - Flange 16 mm |
| Tənzimləmə növü | Vidalı sıxac |
| Uzunluq | 165 mm |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 25 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 0,3 kg |