| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | Kilidləmə kəməri kaseti |
| Material kaset | plastik, Polad |
| Rəng | Qara |
| Kəmər materialı | Neylon |
| Kəmər uzunluğu maks. | 1940 mm |
| Yivli birləşdirici | 2 x 5/8" female |
| Aksesuarlar (daxildir) | 1 x adapter 5/8" male to 3/8" male, 1 x adapter 5/8" male to M10 |
| Ölçülər kaset (U x Y x W) | 100 x 133 x 80 mm |
| Çəki | 0,464 kg |