| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Musiqi masası növü | Qatlanan |
| Dəstək materialı | Polad |
| Dəstək səthi | Toz boyalı |
| Dəstək eni | 465 mm |
| Dəstək hündürlüyü | 235 mm |
| Qol və sıxac materialı | plastik, Poliamid |
| Qol uzunluğu | 110 mm |
| Birgə tənzimləmə | Qanad vidası |
| Birgə fırlanma | 360° |
| Birgə əyilmə | 180° |
| Üzərinə montaj üçün uyğundur | Mikrofon dayaqları |
| Uyğun boru diametri | 15 mm - 35 mm |
| Çəki | 0,604 kg |