| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Musiqi masası növü | Qatlanan |
| Stend materialı | Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı |
| Stend rəngi | Qara |
| Dəstək materialı | Polad |
| Dəstək səthi | Toz boyalı |
| Rəngi dəstəkləyin | Qara |
| Dəstək eni | 465 mm |
| Dəstək hündürlüyü | 235 mm |
| Min. hündürlük | 670 mm |
| Maks. hündürlük | 1385 mm |
| Çəki | 1,2 kg |