| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Musiqi stendi |
| Musiqi masası növü | perforasiya edilmiş musiqi masası |
| Stend materialı | Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı |
| Stend rəngi | Qara |
| Dəstək materialı | Polad |
| Dəstək səthi | Toz boyalı |
| Rəngi dəstəkləyin | Qara |
| Dəstək eni | 475 mm |
| Dəstək hündürlüyü | 340 mm |
| Min. hündürlük | 977 mm |
| Maks. hündürlük | 1473 mm |
| Çəki | 2,845 kg |