| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Musiqi stendi |
| Musiqi masası növü | Panel |
| Stend materialı | Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı, xrom örtüklü |
| Stend rəngi | Qara |
| Dəstək materialı | Alüminium |
| Dəstək səthi | Toz boyalı |
| Rəngi dəstəkləyin | Qara |
| Dəstək eni | 500 mm |
| Dəstək hündürlüyü | 335 mm |
| Hündürlük | 335 mm |
| Min. hündürlük | 655 mm |
| Maks. hündürlük | 1500 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1195 mm |
| Maks. yük qabiliyyəti | 2.5 kg |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 2,86 kg |