| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Növ | İçki tutacağı |
| Material | plastik, Polad |
| Rəng | Qara |
| Uyğun boru diametri | up to 35 mm |
| Daxili diametri | 90 mm |
| Genişlik | 110 mm |
| Hündürlük | 135 mm |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 15 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 0,18 kg |