| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Sıxma çubuğu |
| Material | Alüminium |
| Rəng | Qara |
| Boru səthi | anodlaşdırılmış |
| Bağlantı səthi | Toz boyalı |
| Nəqliyyat uzunluğu | 2100 mm |
| Sıxma diapazonu | 2100 - 3700 mm |
| Üst boru diametri | 40 mm |
| Borunun aşağı diametri | 45 mm |
| Çəki | 2,2 kg |