| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | İşıqlandırma Stendləri |
| Stend materialı | Polad |
| Truss materialı | Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı |
| Çarpaz çubuğun səthi | Toz boyalı |
| Stend rəngi | Qara |
| Uzatmaların sayı | 2 |
| Min. hündürlük | 1100 mm |
| Maksimum hündürlük | 2500 mm |
| Maks. yük | 30 kg |
| TV Spigot üçün saxlama qurğusu | Bəli |
| TV tıxac | 17 mm |
| Çarpaz çubuğun uzunluğu | 950 mm |
| Çəki | 5,698 kg |