| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | İşıqlandırma Stendləri |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | ağ |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min hündürlük | 1420 mm |
| Maksimum hündürlük | 2420 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1420 mm |
| Hündürlük tənzimlənməsi | quraşdırma vintini və təhlükəsizlik pinini |
| Uzatmaların sayı | 1 |
| Əsas material | Polad |
| Hündürlüyün tənzimlənməsi üçün material | Polad |
| Ölçülər Baza (G x Y x D) | 563 x 563 x 15 mm |
| Əsas çəki | 14 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Maks. yük qabiliyyəti | 20 kg |
| Çəki | 17,8 kg |