| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | İşıqlandırma Stendləri |
| Boru materialı | Polad |
| Boru rəngi | Qara |
| Boru səthi | Toz boyalı |
| Min. hündürlük | 1050 mm |
| Maks. hündürlük | 1840 mm |
| Nəqliyyat uzunluğu | 1050 mm |
| Uzatmaların sayı | 1 |
| Əsas material | Polad |
| Əsas ölçülər (G x L x D) | 390 x 25 x 390 mm |
| Çəki bazası dirəyi | 6.74 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Maks. yük qabiliyyəti | 30 kg |
| Çəki | 8,84 kg |