| Məhsul növü | İşıqlandırma Stendləri |
| Növ | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Material | Döküm alüminium, Polad |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | Qara |
| Uydurma | Clamping screw 36 mm |
| Uzunluq | 390 - 570 mm |
| Sap aralığı | 330 - 515 mm |
| Maks. yük qabiliyyəti | 2 x 20 kg kg, Balanced kg |
| Çəki | 1,56 kg |