| Məhsul növü | Stendlər və Tripod Aksesuarları |
| Material səbəti | Polyester |
| Qol və sıxac materialı | Poliamid |
| Rəng | Qara |
| Üzərinə montaj üçün uyğundur | Mikrofon stendləri, Baraban Aparatı |
| Səbətin diametri | 100 mm |
| Səbət hündürlüyü | 250 mm |
| Qol uzunluğu | 110 mm |
| Birgə tənzimləmə | Qanad vidası |
| Birgə fırlanma | 360° |
| Birgə əyilmə | 180° |
| Uyğun boru diametri | 15 mm - 35 mm |
| Çəki | 0,247 kg |