| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Klaviatura dayaqları |
| Material | Polad |
| Səth | Toz boyalı |
| Rəng | ağ |
| Dəstəklərin sayı | 1 |
| Maks. dəstək dərinliyi | 400 mm |
| Min hündürlük | 100 mm |
| Maksimum hündürlük | 900 mm |
| Maksimum yük (hər səviyyə) | 65 kg |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 15 mm, 4 x 20 mm, 4 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 4,45 kg |