| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Gitara dayağı |
| Material | Polad |
| Rəng | Qara |
| Səth | Toz boyalı |
| Uyğundur | bas gitara, akustik gitara, Elektrik gitaraları |
| Gitaraların sayı | 1 |
| Genişlik | 500 mm |
| Min. hündürlük | 680 mm |
| Maks. hündürlük | 1080 mm |
| Dərinlik | 400 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 1,641 kg |