| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Gitara dayağı |
| Material | alüminium, plastik, Polad |
| Rəng | Qara |
| Səth | rezinlə örtülmüşdür |
| Əsas qol uzunluğu | 565 mm |
| Uyğundur | Elektrik gitaraları |
| Maks. üçün uyğundur. alət dərinliyi (mm) | 70 |
| Gitaraların sayı | 1 |
| Dəyişdirilə bilən üzüklər | 1 x 15 mm, 2 x 30 mm |
| Qara üzük paketi daxildir | Bəli |
| Çəki | 1 kg |