| Məhsul növü | Stendlər və Tripodlar |
| Növ | Gitara dayağı |
| Material | ABS plastik, Metal |
| Rəng | Qara |
| üçün uyğundur | bas, Gitaralar |
| Gitaraların sayı | 1 |
| İşıq çubuğunun uzunluğu | 900 mm |
| LEDlərin sayı | 246 |
| LED-lərin rəngi | RGB |
| Keçidlər | Toxunma həssas düyməsi, rəng seçicisi |
| Səviyyələri dəyişdirin | Aktiv, Söndürülmüş, Qaralma, Rəng dəyişikliyi |
| Rəng temperaturu | 6000 - 6500 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | 75 |
| Power istehlak | 9 W |
| Genişlik | 348 mm |
| Hündürlük | 965 - 1065 mm |
| Dərinlik | 348 mm |
| Çatdırılma sahəsi | Uzatma alüminium borusu, allen açarı |
| Çəki | 5,4 kg |