| Məhsul növü | Aksesuarlar skamyalar və oturacaqlar |
| Növ | Arxalıq |
| Stend materialı | Polad |
| Stend səthi | Toz boyalı |
| Arxalıq materialı | Süni dəri |
| Hündürlük tənzimlənməsi | Kilidləmə vidası |
| Dərinliyin tənzimlənməsi | Kilidləmə vidası |
| Hündürlük | 34 mm |
| Genişlik | 32 mm |
| Dərinlik | 10.5 mm |
| Rəng | Qara |
| Çəki | 1,797 kg |