| LED məlumatları | 4 x 15 W RGBW LED |
| İşıq axını | 1,900 lm |
| İşıqlandırma | 40,000 lx (1 m / 0.0 ) |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 11° / Field: 18° |
| LED PWM tezliyi | 3,600 Hz |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 7 |
| Tək iş rejimləri | Autorun, Usta/qul, Statik |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male IP65 |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female IP65 |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 100 W |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Genişlik | 187 mm |
| Hündürlük | 187 mm |
| Dərinlik | 164 mm |
| Çəki | 5.4 kg |
| Məhsul ölçüləri | 187 x 187 x 164 mm |
| Tələb olunan Aksesuarlar | Dizayn mötərizəsi |