| LED məlumatları | 21 x 15 W RGBW LED |
| İşıq axını | 11,000 lm |
| İşıqlandırma | 312 lx (3 m / 0.0 ) |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 18° / Field: 35° |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz,
1,200 Hz,
2,000 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
25 kHz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 7 |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | RJ-45 socket |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | RJ-45 socket |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 250 W |
| Şkaf materialı | Alüminium davamlı tökmə |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | İstilik boruları,
Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP67 |
| Ətraf mühitin temperaturu | -15 - 45 °C |
| Genişlik | 377 mm |
| Hündürlük | 140 mm |
| Dərinlik | 256 mm |
| Çəki | 8 kg |
| Məhsul ölçüləri | 377 x 140 x 256 mm |
| Tələb olunan Aksesuarlar | DMX-Kabel |