| LED məlumatları | 4 x 15 W RGBWA+UV LED |
| İşıq axını | 1,400 lm |
| LED PWM tezliyi | 800 Hz |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 6 |
| Tək iş rejimləri | Statik |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 75 W |
| Şkaf materialı | Metal |
| Rəng | Ağ |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 85 % |
| Genişlik | 2,479 mm |
| Hündürlük | 2,368 mm |
| Dərinlik | 171.7 mm |
| Çəki | 31 kg |
| Tələb olunan Aksesuarlar | 1 x Montagebügel, 2 x Filter, IR Fernbedienung |