| Məhsul növü | Duman və Külək Maşınları |
| Növ | LED ilə duman maşını |
| Power | 1200 W |
| Çıxış həcmi | approx. 500 m³/min |
| Duman çıxış diapazonu | approx. 7 m |
| İstiləşmə vaxtı | approx. 3 min |
| Duman müddəti | approx. 10 sec. |
| Yenidən isitmə vaxtı | approx. 8 sec. |
| Maye çəninin tutumu | 2.5 l |
| Maye istehlakı | approx. 50 ml/min |
| LEDlərin sayı | 12 |
| LED rəng spektri | RGBA |
| LED növü | 10 W 4 in 1 LED |
| Uzaqdan əlaqə | XLR 5-pin male |
| Uzaqdan kabel uzunluğu | 10 m |
| Uzaqdan funksiyalar | rəng dəyişikliyi,
davamlı əməliyyat,
interval,
LED parlaqlığı,
müddəti,
çıxış səviyyəsi,
Manual nəzarət |
| DMX girişi | XLR 3-pin male |
| DMX çıxışı | XLR 3-pin female |
| DMX rejimi | 4-channel |
| DMX funksiyaları | rəng dəyişikliyi,
rəngin solması,
rəng sıçrayışı,
Dimmer,
çıxış səviyyəsi,
Strob |
| Nəzarətlər | Daxil edin,
Rejim,
Dəyər aşağı,
Dəyər Up |
| Göstəricilər | 4-digit LED display |
| İş gərginliyi | 230 V AC, 50 Hz |
| Sigorta | F8AL / 250 V |
| Power istehlak | 1200 W |
| Power təchizatı birləşdiricisi | IEC power konnektor dişi |
| Yaşayış materialı | Metal |
| Şkaf rəngi | Qara |
| Genişlik | 421 mm |
| Hündürlük | 202 mm |
| Uzunluq | 322 mm |
| Çəki | 9 kg |