| Rəng | Qara |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
iDMX® (Transceiver) |
| İş rejimləri | DMX512 |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 2 |
| Tək iş rejimləri | Təkbaşına,
Taymer funksiyası |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 230 V AC / 50 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 1,500 W |
| Ani cərəyan | 32 A / 0.03 ms @230 V (first half cycle) |
| Şəbəkə birləşdiricisi | Mains plug device outdoor male & TRUE1® |
| Şəbəkə qoruyucusu | F10AL/250 V |
| Sigortanın dəyişdirilməsi | Açılmadan kənardan mümkündür |
| Power çıxış birləşdiricisi | Mains plug device outdoor female & TRUE1® |
| Şkaf materialı | Metal |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 5 - 45 °C |
| Genişlik | 450 mm |
| Hündürlük | 273 mm |
| Dərinlik | 585 mm |
| Çəki | 20.4 kg |
| Daxil Aksesuarlar | Şəbəkə kabeli |