| Məhsul növü | Duman maşını |
| Növ | Duman maşını |
| Power | 1500 W |
| Çıxış həcmi | ca. 509 m³/min |
| Duman çıxış diapazonu | approx. 7 m |
| İstiləşmə vaxtı | approx. 3 min |
| Duman müddəti | ca. 14 s |
| Yenidən isitmə vaxtı | ca. 12 s |
| Maye çəninin tutumu | 1.8 l |
| Maye istehlakı | ca. 90 ml/min |
| Uzaqdan əlaqə | DIN 5-Pol male |
| Uzaqdan kabel uzunluğu | 10 m |
| Uzaqdan funksiyalar | Müddət,
interval,
Davamlı çıxış,
Zaman,
həcm,
təlimat |
| DMX girişi | XLR 3-pin male |
| DMX çıxışı | XLR 3-pin female |
| DMX rejimi | 1-channel,
3-channel |
| DMX funksiyaları | Duman çıxışı yandırılır/söndürülür,
Taymer müddəti,
Taymer intervalı |
| Nəzarətlər | Aşağı,
Daxil edin,
Rejim,
Yuxarı |
| Göstəricilər | 4-digit LED display |
| İş gərginliyi | 230 V AC / 50-60 Hz |
| Sigorta | F8AL / 250 V |
| Power istehlak | 1450 W |
| Ətraf mühitin temperaturu (işdə) | 5 - 40 °C |
| Nisbi Rütubət | < 85 %, not condensing |
| Power təchizatı birləşdiricisi | CEE 7/7,
Fixed connection cable |
| Yaşayış materialı | Metal |
| Şkaf rəngi | boz,
Qara |
| Genişlik | 250 mm |
| Hündürlük | 150 mm |
| Uzunluq | 420 mm |
| Aksesuarlar (daxildir) | 4 rubber feet,
Cable remote,
canister |
| Çəki | 7,9 kg |