| Məhsul növü | Digər İşıqlandırma Aksesuarları |
| Növ | DMX splitter / gücləndirici |
| DMX girişləri | 2 (parallel) |
| DMX giriş bağlayıcıları | XLR 3-pin male,
XLR 5-pin male |
| DMX vasitəsilə çıxışlar | 2 (parallel) |
| DMX vasitəsilə çıxış birləşdiriciləri | XLR 3-pin female,
XLR 5-pin female |
| DMX çıxışları | 6 |
| DMX çıxış bağlayıcıları | XLR 3-pin male,
XLR 5-pin male |
| Göstəricilər | 2 x power LED,
2 x Signal LED |
| Şəbəkə birləşdiricisi | Neutrik® powerCON |
| Qidalanma | 100 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| İş gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| Maks. cari | 6 A |
| Power istehlak | 10 W |
| Sigorta | F1AL / 250V |
| Genişlik | 185 mm |
| Hündürlük | 77 mm |
| Dərinlik | 170 mm |
| Çəki | 1,3 kg |
| Aksesuarlar (daxildir) | Power təchizatı |