| Məhsul növü | Ethernet |
| Növ | 4-Port Ethernet Node |
| Ethernet funksiyaları | 10BASE-T, 10BASE-TX, Auto MDI-X, Auto Negotiating |
| Girişlər | RJ45 |
| Çıxışlar | 4 x 5-pin DMX |
| DMX / RDM | ANSI E1.11, ANSI E1.20 |
| Şəbəkə protokolu | ArtNet 1, ArtNet 2, ArtNet 3, ArtNet 4, sACN, sACN Draft Version |
| Power istehlak | 7 W |
| İş gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC, 50 - 60 Hz |
| Ətraf mühitin temperaturu (işləmə) | -30 - 55 °C |
| Genişlik | 252 mm |
| Hündürlük | 133.5 mm |
| Dərinlik | 44.5 mm |
| Çəki | 1,1 kg |