| Məhsul növü | Digər İşıqlandırma Aksesuarları |
| Növ | DMX splitter / gücləndirici |
| DMX girişləri | 2 (parallel) |
| DMX giriş bağlayıcıları | XLR 3-pin male |
| DMX vasitəsilə çıxışlar | 2 (parallel) |
| DMX vasitəsilə çıxış birləşdiriciləri | XLR 3-pin female |
| DMX çıxışları | 8 (electrically isolated) |
| Nəzarətlər | DMX vasitəsilə Terminator, Power Yandır/Söndür |
| Göstəricilər | 8 x Power LED, 8 x Signal LED |
| Şəbəkə birləşdiricisi | IEC yuvası |
| Qidalanma | transformator |
| İş gərginliyi | 230 V AC, 50 Hz |
| Power istehlak | 15 W |
| Genişlik | 483 mm |
| Hündürlük | 44 mm |
| Dərinlik | 160 mm |
| Çəki | 3 kg |
| Aksesuarlar (daxildir) | Power şnur |