| İşıqlandırıcı növü | RGBW LED |
| LED məlumatları | 16 x 10 W RGBW SMD-LED |
| İşıq axını | 6,500 lm |
| Şüa/Sahə bucağı | Beam: 25° / Field: 42° |
| LED PWM tezliyi | 650 Hz,
1,530 Hz,
3,600 Hz,
12 kHz,
18.9 kHz,
25 kHz |
| Dimmer qətnaməsi | 16 Bit |
| Dimmer əyriləri | Xətti,
eksponensial,
Loqarifmik,
S əyri |
| Rəng qarışığı funksiyaları | RGB |
| LED rəngləri | Qırmızı,
Yaşıl,
Mavi,
Ağ |
| Rəng nəzarəti | Rəngli film (GEL),
HSI,
Birbaşa (tək nəzarət),
Rəngli CTC |
| Əlaqəli rəng temperaturu (CCT) | 2,200 - 8,000 K |
| Rəng göstərmə indeksi (CRI) | > 84 |
| Strob | 0 - 20 Hz |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512,
RDM,
W-DMX™ (Receiver) |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 14 |
| Əlavə DMX xüsusiyyətləri | DMX gecikməsi,
Sistem parametrləri |
| RDM xüsusiyyətləri | DMX ünvanı,
DMX rejimi,
Menyu nəzarəti mülkiyyətidir,
Proqram təminatının yenilənməsi mülkiyyətidir |
| Tək iş rejimləri | Autorun,
Usta/qul,
Statik,
Sonsuz döngə |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 5-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 5-pole female |
| Qiymətləndirilmiş power | 180 W |
| Min. Cos Phi power faktoru (230 V) | 0.97 |
| Nominal cərəyan | 0.77 A |
| Ani cərəyan | 42 A |
| Şəbəkə birləşdiricisi | Mains plug device outdoor male & TRUE1® |
| Power çıxış birləşdiricisi | Mains plug device outdoor female & TRUE1® |
| Şkaf materialı | Döküm alüminium |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Convection soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP65 |
| Risk qrupu | 2 |
| Əməliyyat zamanı səs-küy səviyyəsi | 0 dB |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20 - 45 °C |
| Maksimum hava rütubəti (yoğunlaşmayan) | 100 % |
| Genişlik | 1,018 mm |
| Hündürlük | 206 mm |
| Dərinlik | 178 mm |
| Çəki | 12 kg |
| Daxil Aksesuarlar | Parıltı Qalxanı,
Şəbəkə kabeli,
Filtr |