| LED məlumatları | 72 x 0.2 W RGBW LED |
| İşıq axını | 1,192 lm |
| İşıqlandırma | 8,500 lx (3 m / 0.0 ) |
| LED PWM tezliyi | 1,000 Hz |
| Pan | 540 ° |
| Tilt | 270 ° |
| Strob | 1,000 |
| Nəzarətçi protokolları | DMX512, RDM |
| DMX nəzarət rejimlərinin sayı | 3 |
| Tək iş rejimləri | Autorun, Usta/qul, Bağımsız |
| Bağlayıcıdakı məlumatlar | XLR 3-pole male |
| Məlumat çıxışı birləşdiricisi | XLR 3-pole female |
| Əməliyyat gərginliyi | 100 V AC - 240 V AC / 50 - 60 Hz |
| Qiymətləndirilmiş power | 120 W |
| Şəbəkə qoruyucusu | T2AL/250 V |
| Şkaf materialı | ABS |
| Rəng | Qara |
| Soyutma sistemi | Temperaturla idarə olunan fan soyutma |
| Mühafizə sinfi | IP20 |
| Ətraf mühitin temperaturu | 0 - 40 °C |
| Genişlik | 287 mm |
| Hündürlük | 410 mm |
| Dərinlik | 206 mm |
| Çəki | 8 kg |